Описание "Игрушечные лесовозы"

Масштабні моделі спецтехніки, виконані максимально реалістично і подобаються дітям. Придбавши іграшковий лісовоз Bruder для свого сина, ви дуже його порадуєте. Ця машинка стане предметом його гордості і дозволить ознайомитися з такою сферою функціонування машин, як транспортування лісу. Лісовози фірми Bruder виглядають в точності як справжні і продаються в наборі разом з мініатюрними колодами з пластика, які можна завантажувати в авто, перевозити, а потім розвантажувати.

Вирішивши купити іграшку лісовоз і зупинивши вибір на продукції німецької компанії «Брудер», ви не пошкодуєте. Ця фірма здійснює свою діяльність з 1926 року і пропонує людям товар вищої якості. Будь-який представлений на нашому сайті брудер лісовоз прослужить вашій дитині дуже довго. Крім міцності і довговічності, іграшки німецького бренду можуть похвалитися безпекою - вони виробляються з екологічно чистого пластику, не виділяють шкідливих речовин. Це означає, що дитячий лісовоз безпечний у використанні.

Важливо, що лісовоз іграшка, нет тільки виглядає дуже реалістично, а й володіє всіма тими можливостями, що і справжня спецтехніка. Іграшкові лісовози Bruder оснащуються:

  • портативними кранами з гаками;
  • зажимами для колод;
  • кабіною, що відкидається та відкриває доступ до двигуна;
  • рухливими дзеркалами заднього виду.

Щоб іграшку лісовоз можна було використовувати не тільки на вулиці, але і в приміщенні, творці оснастили її прогумованими колесами, які не дряпають підлогу. І це ще не все! У кабіну брудера лісовоза можна помістити іграшкового чоловічка-водія.

Іграшки, що приносять користь

Пропоновані нами лісовози іграшки призначаються для дітей від 3-х років. Моделі виконані в зменшеному масштабі 1:16, тобто є точною копією справжніх потужних вантажівок. Важливо, що іграшка лісовоз сумісна з іншими моделями спецтехніки, що випускаються компанією Bruder: автокранами, евакуаторами, сміттєвозами, снігоприбиральними машинами і т.д. Граючи з усією цією технікою, малюк може придумувати десятки захоплюючих сюжетних історій. Фахівці відзначають, що bruder лісовоз - іграшка допомагає малюкам:

  • розвивати фантазію;
  • проявляти творчі здібності;
  • тренувати логічне мислення.

Додаткові аксесуари

Ваш малюк напевно захоче зробити свій bruder лісовоз унікальним та вдосконалити його. Допоможіть йому в цьому, купивши представлені на нашому сайті додаткові аксесуари для спецтехніки, наприклад, відвал з лебідкою або модуль cо звуковими і світловими ефектами. З ними іграшковий лісовоз придбає новий вигляд.

Сортировка:
20 50 100
фильтр поиск
позвонить