Опис "Іграшкові підйомні автокрани"

У іграшкову спецтехніку компанії Bruder закохуються з першого погляду не тільки діти, а й їхні батьки. Зазвичай малюки ламають машинки за кілька тижнів, а продукція цього всесвітньо відомого німецького бренду зроблена на совість і може прослужити багато років.

Автокрани, виглядають як справжня техніка

На нашому сайті можна придбати масштабні моделі лісовозів, пожежних машин, сміттєвозів. У нас ви також знайдете дитячий підйомний кран, причому - не один. Автокрани «Брудер» можуть привести у захват будь-якого хлопчика. Примітно, що кожен кран Bruder виглядає максимально реалістично. Ця спецтехніка, як і справжня, оснащена стрілами, які можна повертати, натискаючи на важелі, тросами і лебідками.

Ще іграшка підйомний кран має ніжки-опори і довантажувачі, в які можна наливати воду або насипати пісок. Вашого сина приємно здивує, що кран Брудер обладнаний капотом, що відкривається , під ним знаходиться двигун. На цьому реалістичність автокрана Брудер не закінчується. Він може похвалитися наявністю таких елементів:

  • рухомі дзеркала;
  • двері, що відкриваються в кабіні водія;
  • платформи, що повертається на 360 градусів;
  • зйомний ящик для зберігання інструментів.

Бездоганна якість

Не варто переживати, що іграшка кран Bruder виготовлена ​​з неякісної сировини. Для виробництва масштабних моделей техніки ця компанія використовує екологічно чисту пластмасу, що не виділяє шкідливих речовин і є гіпоалергенною. Оскільки спеціальний пластик легкий, дитина зможе легко переносити підйомний кран Брудер з місця на місце.

Важливо, що підйомний кран іграшка, не тільки дарує гарний настрій, але і приносить користь. Граючи з іграшкою краном, ваша дитина буде розвивати логічне мислення, фантазію і дрібну моторику рук.

Додаткові аксесуари

Боїтеся, що з часом іграшка автокран набридне вашому синові? Тоді придбайте на нашому сайті додаткові аксесуари для гри, щоб зробити її більш цікавою. Йдеться про фігурки тварин, чоловічків, набори знаків аварійної служби. Крім того, автокран Bruder можна доповнити іншою іграшковою спецтехнікою: екскаваторами, бульдозерами, грейдерами. З ними іграшковий кран стане частиною великої колекції.

Універсальність і доступна вартість

Дитячий кран іграшка універсальна, адже він придатний для використання і на вулиці, і в приміщенні. Оскільки кран іграшка оснащений прогумованими колесами, можна не хвилюватися, що дитина, граючи вдома, подряпає паркет або лінолеум.

Гарний і довговічний кран іграшка, купити який можна на нашому сайті, коштує відносно недорого з урахуванням його тривалого терміну служби. Не сумнівайтеся: підйомний кран іграшка прийдеться до душі вашому синові, і він не раз буде хвалитися ним перед однолітками.

Сортувати за:
20 50 100
фильтр поиск
позвонить