Опис "Іграшки снігоприбиральні машини"

Німецька компанія «Брудер» випускає іграшки більше 80 років. Сьогодні вона пропонує дітям реалістично виконані моделі техніки, в тому числі і снігозбиральні машини. Bruder снігоприбиральна машина, яка виглядає точно так, як і її реальний прототип, здатна привести в захват будь-яку дитину.

Дитяча снігоприбиральна машина - не просто іграшка, з якою можна весело проводити час. Масштабні моделі техніки допомагають малюкам розвивати дрібну моторику рук, фантазію і логіку. Вашому синові іграшкова снігоприбиральна машина дозволить відчути себе професіоналом, що розчищає дороги в місті.

Довговічність і безпеку

Виготовляються дитячі снігоприбиральні машини з екологічно чистого гіпоалергенного пластика. Створювані фірмою Bruder масштабні моделі техніки можуть похвалитися підвищеною міцністю і довговічністю. Такі вироби здатні прослужити вірою і правдою не тільки вашим дітям, але й онукам!

Функціональність

Снігоприбиральна машина іграшка, призначена для дітей, які люблять техніку. Граючи з нею, можна на наочному прикладі зрозуміти, як працює міський спеціалізований транспорт, очищуючий дороги. Хоч Bruder снігоприбиральна машина має компактні розміри, з її допомогою дитина без проблем зможе видалити сніг з невеликою доріжки біля будинку і посипати її піском.

Пропонована нашим магазином снігоприбиральна машина іграшка не тільки приваблива, але і функціональна. Головні її технічні особливості:

  • простора кабіна з дверима, що відкриваються і обертовим кермом;
  • місткий кузов;
  • дзеркала заднього виду, що складаються;
  • зручний завантажувальний контейнер для піску;
  • незалежна підвіска, яка допомагає спецтехніки з легкістю пересуватися по нерівній поверхні.

Додаткові товари

Замовивши у нас іграшкову снігоприбиральну машину, разом з нею ви можете придбати електронний модуль зі звуковими і світловими ефектами. У нашому онлайн магазині також можна знайти фігурки людей, яких дитина «перетворить» в водіїв або робітників, які допомагають розчищати дорогу.

Щоб гри не набридали дитині і не були одноманітними, крім снігоприбиральної машини замовте для нього і інший спецтранспорт: навантажувачі, трактори, бульдозери, самоскиди. З ними снігоприбиральна машина Брудер стане частиною великого автопарку.

Сортувати за:
20 50 100
фильтр поиск
позвонить