Опис "Трактори на педалях"

При великому різноманітті в магазинах різних моделей іграшкових автомобілів, для маленьких дітей особливу привабливість має трактор на педалях. Дорослішаючи, діти починають розуміти, що бути власником крутого легковика набагато престижніше, ніж керувати робочим автомобілем, а поки педальний трактор здається їм великою мрією. І важливо не пропустити цей момент, що дає дитині розуміння, що всі професії важливі і потрібні, що робота тракториста також може бути дуже захоплюючою, якщо підходити до неї творчо. Але пояснити це дитині набагато простіше, якщо купити дитячий трактор з різним набором цікавих опцій.

Сприяємо розвитку дитини

Сидіти за кермом свого трактора - бажана забава в будь-якому віці. Дитячий трактор на педалях з відповідним віку розміром, стає улюбленим засобом пересування під час ігор вдома і на вулиці, допомагає урізноманітнити ігри, привнести в них нові сюжетні лінії. Спочатку дитина буде просто кататися по квартирі, з допомогою турботливих батьків. Далі вона зрозуміє, що трактор з педалями дозволяє їздити самостійно, вибираючи напрямок і маршрут руху, об'їжджаючи перешкоди, прямо як дорослих. У цей період у дитини розвивається самостійність, логічне мислення, формуються нові вміння та навички.

У міру дорослішання, діти починають розуміти призначення не тільки керма і коліс у трактора на педалях, а й додаткових аксесуарів (ковшів і причепів, захисної каски та дорожніх конусів). У своїх іграх вони використовують ці елементи спочатку безладно, розбираючись, що до чого, а потім і за призначенням. Дитина починає мислити логічно, розвиває дрібну моторику, вчиться координувати свої рухи, виконувати певні дії на прохання дорослого. Все це необхідні елементи розвитку і підготовки дітей до школи, так що купити педальний трактор - значить сприяти розвитку малюка.

Привчаємо дитину до праці

Любов до праці - це якість, яку потрібно прищеплювати з самого дитинства. Трактор на педалях для дітей є маленькою копією справжнього робочого транспорту, а маленький тракторист в своїх іграх повторює дії дорослої людини, виконуючи трудові обов'язки представника важливої і потрібною професії.

Поспостерігайте за грою синочка, і ви побачите:

  • з яким задоволенням він вантажить в ківш трактора свої іграшки і перевозить їх з місця на місце,
  • грає в пісочниці, імітуючи будівництво міст і замків,
  • катає в причепі улюблених плюшевих ведмежат і зайчиків.

Трактор на педалях з причепом, обладнаний одним або двома ковшами, урізноманітнює гру дитини. Батьки можуть підказати дитині, чим ще міцна надійна іграшка, може бути корисною і йому, і іншим членам сім'ї. Наприклад, у великій ківш можна вантажити великі іграшки, а в менший - дрібні деталі, а потім із задоволенням вивантажити їх у коробку. Ну чим це не гра з користю для всіх?

Для юного тракториста є також багато роботи на присадибній ділянці. Відпочиваючи у дідуся з бабусею, малюк обов'язково захоче їм допомогти, і тут особистий велотрактор виявиться дуже до речі. З його допомогою внучок самостійно возитиме овочі з городу і фрукти з саду, так що нікому не доведеться носити важкі речі, а дитині задоволення.

Восени трактор педальний допоможе прибрати і вивезти з городу посохше листя, залишки врожаю, підвезти невеликий мішечок з добривами. Ось скільки корисних і цікавих ігор може запропонувати проста іграшка.

Де купити педальний трактор

Велика іграшка, яка передбачає можливість керування нею дитиною з досить великою вагою, повинна володіти такими якостями:

  • міцність та надійність,
  • хороша прохідність, адже дитячий велотрактор це не легковик, він повинен, як справжній, їздити і по дорогах, і по бездоріжжю,
  • привабливий реалістичний дизайн, що налаштовує на захоплюючі ігри з життєвим сюжетом,
  • безпека (стійкість, відсутність гострих деталей, нетоксичний зносостійкий матеріал деталей).

 

Купити трактор дитячий на педалях, що задовольняє всім перерахованим вимогам, ви можете в нашому інтернет магазині, відвідавши наш сайт. Тут є великий вибір моделей і цін, що дозволяє підібрати іграшку за своїми вимогами та інтересам. Ми працюємо для вас, щоб світ наповнювали щасливі дитячі усмішки.

Сортувати за:
20 50 100
фильтр поиск
позвонить