Опис "Іграшкові трактори"

Хороші іграшки повинні бути безпечними, довговічними і подобатися дітям. Всім перерахованим вище критеріям ідеально відповідають іграшкові трактори компанії Bruder. Ця німецька фірма - визнаний лідер у виготовленні товарів для малюків. Мініатюрна спецтехніка «Брудер» відрізняється:

  • функціональністю;
  • довгим терміном служби;
  • привабливим зовнішнім виглядом;
  • гіпоалергенністю.

Перед надходженням у продаж кожен трактор для дітей проходить тестування. Можна не сумніватися, що трактор іграшка відповідає всім стандартам безпеки. Не дарма продукцію фірми Bruder високо оцінила німецька асоціація Spiel Gut, що складається з хіміків, лікарів, інженерів та інших кваліфікованих фахівців.

Максимальна реалістичність

Купивши іграшку трактор для свого сина, ви зробите його найщасливішим дитиною на планеті. Граючи зі спеціалізованим транспортним засобом, малюк буде представляти, що він - водій справжнього трактора. До слова, дитячий трактор Bruder виглядає настільки реалістично, що змушує навіть дорослих ненадовго забути про свій вік і приєднатися до гри.

Всі трактори Брудер оснащені кабінами з дверима, відкриваються, люком, робочим рульовим керуванням і масою інших рухомих елементів. У мініатюрних копій справжньої спецтехніки є незалежна підвіска. Завдяки ній іграшкові трактори можуть з легкістю рухатися по нерівній поверхні.

Кожен трактор Брудер має капот, що піднімається вгору, під ним розташований двигун, дуже схожий на справжній. Завдяки цьому Bruder трактор може стати для дитини своєрідним посібником, який розповідає, як влаштовані транспортні засоби.

Ніяких дрібних деталей

Трактор Bruder - щось більше, ніж просто іграшка. Бавлячись з ним, малюк буде розвивати фантазію, логіку і дрібну моторику рук, навчиться концентрувати увагу. Реалістично виглядає трактор іграшка, призначена для дітей у віці від трьох років. Не переживайте: масштабні моделі техніки фірми «Брудер» не мають дрібних деталей, які ваше чадо зможе ненароком проковтнути.

Доступна вартість

Придбати іграшковий трактор для дітей на нашому сайті можна по гранично демократичній ціні. Може скластися враження, що ці трактори іграшки коштують дорожче інших. Але не забувайте, що продукція компанії Bruder може прослужити багато років, не виходячи з ладу.

Додаткові аксесуари

Хоч іграшка трактор хороша сама по собі, з часом вона може набриднути маляті. Щоб цього не сталося, придбайте на нашому сайті для свого сина не тільки іграшковий трактор, а й недорогі супутні аксесуари:

  • фігурки чоловічків;
  • іграшковий гараж;
  • знаки дорожніх робіт та ін.

Вирішивши купити іграшку трактор, також зверніть увагу на іншу спецтехніку «Брудер»: комбайни, лісовози, бетономішалки. Отримавши трактор Брудер та інші масштабні моделі техніки, дитина буде влаштовувати захоплюючі ігри самостійно і розважатися з друзями.

Оскільки трактор Bruder обладнаний прогумованими колесами, з ним можна грати не тільки на вулиці, але і в приміщенні, не боячись подряпати підлогу.

Сортувати за:
20 50 100
фильтр поиск
позвонить