Опис "Грейдери та катки для дітей"

Іграшкові катки та грейдери, представлені в цьому розділі нашого онлайн магазину, виготовляє всесвітньо відома німецька компанія Bruder. Якість збірки іграшок грейдерів заслуговує усіляких похвал. Вони дуже міцні і довгий час можуть прослужити дітям, зберігаючи початкові експлуатаційні характеристики.

Іграшка грейдер виконана максимально реалістично, вона приємно здивує вашого сина. Таку спецтехніку він напевно бачив у місті, і буде радий пограти її зменшеною копією. Навіть ви будете захоплено розглядати грейдер cat Bruder, адже він від справжнього відрізняється тільки невеликими розмірами.

Універсальність і довгий термін служби

Грейдер bruder однаково підходить і для вуличних ігор, і для розваг в домашніх умовах. Масштабні моделі техніки оснащуються прогумованими колесами, а значить, не дряпають підлогу. Завдяки високій міцності вони довго не виходять з ладу, так що можна не переживати, що ваш малюк залишиться без іграшки. Насправді вона зможе перейти у спадок його дітям, зберігши цілісність і привабливий вигляд.

Дитину напевно зацікавить і іграшковий каток bruder. Він дозволить малюкові на практиці зрозуміти, як ремонтуються дороги і завдяки чому асфальт стає бездоганно рівним. З катком Bruder малюк представить себе справжнім фахівцем-ремонтником, що створює дорожнє покриття. Більш того, іграшка каток-асфальтоукладальник стане предметом його гордості.

Функціональність і безпеку

Спецтехніка німецької марки «Брудер» оснащується кабінами з  дверима, що відкриваються і кріслами, на які можна посадити іграшкових чоловічків, щоб вони зіграли роль водіїв. Крім цього, іграшковий грейдер або каток Bruder приємно здивує вашого сина наявністю:

  • обертового керма;
  • знімних коліс;
  • піднімається і опускається ковша і т.д.

Дитячий грейдер фірми «Брудер» виготовлений з екологічно чистої пластмаси і не виділяє шкідливих речовин. Цим німецькі іграшки вигідно відрізняються від товарів китайського виробництва, які складно назвати безпечними.

Додаткові аксесуари

У нашому онлайн магазині можна знайти не тільки грейдер Bruder або іграшковий каток, але і різні додаткові аксесуари для ігор: фігурки різних тварин і людей, вагони, контейнери, дорожні знаки. Коштують такі вироби недорого і дозволять вашому малюкові урізноманітнити гри, придумуючи різні цікаві сюжети.

Простота здійснення покупки

Купити грейдер брудер або каток брудер в нашому магазині нескладно. Просто додайте товар в корзину і оформіть замовлення, заповнивши спеціальну форму. Ця процедура займе у вас 3-4 хвилини. Придбана в нашому магазині іграшка каток або інший товар буде доставлений вам «Новою поштою».

Сортувати за:
20 50 100
фильтр поиск
позвонить