Опис "Іграшки евакуатори"

Іграшкові евакуатори німецького бренду «Брудер» виглядають як справжні. І це не дивно: вони в подробицях копіюють реальну спецтехніку марок MAN, Mercedes і ін.

Евакуатор іграшка не тільки красива, але і функціональна. Цей спецтранспорт оснащується платформою і тросом, що використовується в процесі евакуації автомобілів. Як і справжня спецтехніка, евакуатор іграшка має дві опори, що підвищують його стійкість. А ще у евакуаторів Bruder :

  • відкриваються двері;
  • рухома кришка капота, що приховує двигун;
  • складаються дзеркала заднього виду;
  • прогумовані колеса, що не дряпають підлогу під час ігор.

Безпека і функціональність

Оскільки кожен дитячий евакуатор, представлений на нашому сайті, виготовлений з екологічно чистої і гіпоалергенної пластмаси, можете не переживати, що він негативно вплине на здоров'я дитини.

Евакуатор брудер - одна з найбільш функціональних іграшок бренду. Бавлячись з нею, ваш син зможе придумувати різні історії про те, як він перевозить автомобілі в разі їх поломки, ДТП чи порушення водіями правил руху. Крім того, bruder евакуатор допоможе дитині розвивати логічне мислення, дрібну моторику рук.

Додаткова продукція

Продається bruder евакуатор не окремо, а в комплекті з позашляховиком і аксесуарами, необхідними для евакуації машин - ланцюгами з фіксаторами для коліс. Замовляючи на нашому сайті евакуатор Брудер, ви можете придбати разом з ним різні додаткові предмети, наприклад, фігурки людей або модулі зі звуковими і світловими ефектами. Всі ці речі дозволять дитині урізноманітнити гри і зроблять їх більш цікавими.

Доступна вартість і бездоганна якість

Наш онлайн магазин реалізує іграшкові евакуатори компанії «Брудер» по демократичним цінам. Мініатюрні копії спецтехніки, виготовлені на совість, можуть прослужити вашим дітям дуже довго і перейдуть у спадок до онукам. Довговічність - великий плюс продукції Bruder, яким вона вигідно відрізняються від китайських товарів, що виходять з ладу в перші ж місяці використання.

Сортувати за:
20 50 100
фильтр поиск
позвонить