Опис "Іграшки сміттєвози"

Німецька компанія Bruder, яка виробляє дитячі іграшки, прекрасно себе зарекомендувала на світовому ринку. Товари, пропоновані нею, відрізняються функціональністю, довговічністю і високою якістю. Яскравим тому прикладом служать сміттєвози Bruder, які є точними копіями справжнього спецтранспорту марок MAN, Scania і Mack.

Кожен сміттєвоз брудер, представлений на нашому сайті, оснащений великими прогумованими колесами. Завдяки цьому діти можуть грати з масштабними моделями техніки і на вулиці, і вдома. Важливо і те, що сміттєвоз іграшка, виготовлена ​​з екологічно чистого пластику, а тому не приносить шкоди здоров'ю малюків.

Купивши своєму синові сміттєвоз Брудер, ви дасте йому можливість:

  • розвинути логіку і фантазію в іграх;
  • на практиці зрозуміти принцип роботи комунальної спецтехніки.
  • захоплюючі ігри з масштабними моделями транспортних засобів активізують розумову діяльність дітей: концентрацію, увагу, сприйняття.

Багатофункціональність і реалістичність

Сміттєвоз bruder не тільки реалістично виглядає, але і володіє тими ж функціями, що і справжній транспорт. Так, він обладнаний стійкою-підйомником для баків і шнеком, який розподіляє і утрамбовує сміття всередині кузова. Сміттєвоз дитячий може похвалитися і такими технічними особливостями, як:

  • відкидається кабіна водія;
  • відкриваються двері;
  • складаються дзеркала.

Для більшої схожості зі справжньою спецтехнікою сміттєвоз дитячий обладнаний капотом, що піднімається, під ним знаходиться двигун. Є у іграшки і механізм, призначений для скидання сміття, завантаженого в кузов. В комплекті разом з іграшковим сміттєвозом продається два пластикових бака.

Іграшки, що не дають нудьгувати

Сміттєвоз іграшка приваблює увагу і дітей, і дорослих, що колекціонують масштабні моделі техніки. Малюкам сміттєвоз для дітей відкриває великий простір для фантазії і дозволяє пізнавати світ, наслідуючи дорослим. Ваша дитина буде використовувати дану іграшку як для простих ігор (перевертання баків, катання по підлозі), так і для сюжетно-рольових, обігруючи перевезення відходів. Як сміття можна використовувати маленькі кубики або деталі конструктора.

Німецька іграшка сміттєвоз Bruder не дасть вашому синові нудьгувати. А щоб йому було цікавіше грати, ви можете замовити на нашому сайті і інші масштабні моделі спецтехніки: навантажувачі, снігоприбиральні машини, трактори, бульдозери. Також зверніть увагу на додаткові аксесуари, зокрема, фігурки людей і модулі зі світловими і звуковими ефектами.

Сортувати за:
20 50 100
фильтр поиск
позвонить