В інтернет-магазин Профі-Тойс (profi-toys.com.ua) обмін або повернення купленого товару здійснюється відповідно до чинного законодавства України.

Товар можна обміняти або повернути, якщо:

  1. З моменту покупки пройшло не більше 14 днів.
  2. Товар не був у вживанні, виріб має товарний вигляд, збережена цілісність упаковки і комплектація, присутні всі бирки, заводські пломби і наклейки, відсутні механічні пошкодження товару.
  3. Товару немає в списку товарів, які не підлягають поверненню та обміну згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. N 172 (продовольчі товари, лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни, деякі непродовольчі товари). З переліком товарів, які не підлягають обміну та поверненню можна ознайомитися в тексті постанови за посиланням http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/172-94-%D0%BF)

Обмін товару можливий на ідентичний або аналогічний, при узгодженні з Покупцем.

При відмові від товару, Покупцеві повертається вся сплачена сума за винятком витрат, які були витрачені на оплату доставки повернутого товару від Покупця на склад інтернет-магазину. Доставка повернення здійснюється за допомогою служби доставки "Нова пошта".

Для оформлення обміну або повернення звертайтеся зручним для вас способом:

  • за номером телефону +38 (067) 127 08 34;
  • через месенджер Viber, номер +38 (067) 127 08 34;
  • надішліть лист із запитом на info@profi-toys.com.ua.
фильтр поиск
позвонить