Опис "Дитячі пожежні машини"

Іграшкова пожежна машина німецького бренду Bruder стане чудовим подарунком для вашого сина і подарує йому масу позитивних емоцій. Пропоновані нами пожежні машини для дітей - це зменшені копії реальної спецтехніки, що випускається компаніями Scania, Mack, MAN та ін. Вони виглядають максимально реалістично і виробляються з екологічно чистого пластику, не виділяє токсичних речовин.

Основні особливості

Німецька іграшкова пожежна машина привертає до себе увагу яскравим кольором, наявністю мигалки, сходами, що висуваються і повнофункціонального насоса для води. Ще Bruder пожежна машина може похвалитися:

  • складними дзеркалами;
  • чотирма стійками для збільшення стійкості спецтранспорту;
  • дверима, що відкриваються;
  • гумовими колесами, які не залишають подряпин на підлозі;
  • пожежним шлангом.

Для більшого реалізму кожна пожежна машина Брудер обладнується поворотною кабіною на 360 гр., а також звуковими і світловими модулями, що працюють від батарейок.

Користь для малюків

Куплена у нас Bruder пожежна машина зацікавить ваше чадо і стане його улюбленою іграшкою. Пораючись з масштабними моделями транспорту, дитина розвине свої технічні можливості, фантазію, дрібну моторику рук. Втім, пожежна машина іграшка, подобається не тільки дітям. Її охоче купують для себе і дорослі, що колекціонують мініатюрні копії спецтранспорту.

Додаткова продукція

Пожежна машина Bruder хороша сама по собі, але якщо ви хочете приємно здивувати дитину, разом з іграшковим транспортом придбайте для нього різні супутні аксесуари:

  • фігурку пожежника зі сходами;
  • запасний модуль зі звуковими ефектами;
  • набір ящиків та ін.

Безпека і універсальність

Дитяча пожежна машина безпечна для маленьких борців з вогнем. Така техніка не тільки виробляється з екологічно чистої сировини, про що ми вже згадували вище, але і не містить крихітних деталей, які малюк може ненароком проковтнути. Додамо, що пожежна машина іграшка, призначена для дітей від 3 років. Масштабні моделі техніки найбільше приваблюють хлопчиків, але й дівчаткам вони теж подобаються.

Хочете купити пожежну машину іграшку? У нашому онлайн магазині ви можете знайти таку спецтехніку на будь-який смак. Ми пропонуємо покупцям як великі машини, ідеально підходящі для гри на вулиці, так і компактні моделі для будинку. Всі ці іграшкові пожежні машини відрізняються високою якістю, надійністю і довговічністю. А ще пожежні машини іграшки можна купити за доступною ціною. Дозволити їх собі придбати може будь-яка людина з середнім рівнем достатку.

Сортувати за:
20 50 100
фильтр поиск
позвонить