Опис "Дитячі екскаватори та бульдозери"

Масштабні моделі спецтехніки Bruder - іграшки від всесвітньо відомої німецької компанії. Вони стали популярними завдяки красивому зовнішньому вигляду, міцності і довговічності. Кожен дитячий бульдозер і екскаватор «Брудер» в точності відповідає реальному прототипу.

Чим примітні бульдозери фірми «Брудер»?

Німецька іграшка бульдозер може похвалитися бездоганною якістю збірки і максимальною реалістичністю. Вона може стати прекрасним подарунком для будь-якого хлопчика від 3 років. Малюк, отримавши іграшку бульдозер, буде самовіддано грати з нею, представляючи себе досвідченим будівельником, який займається підготовкою майданчика для зведення будинку.

Виглядає іграшковий бульдозер як справжній, оскільки оснащується:

  • обертовим кермом або важелями управління;
  • знімними прогумованими колесами або гусеницями;
  • рухомим ковшем;
  • дверима, що відкриваються .

Іграшковий Bruder бульдозер володіє всіма тими функціями, що і справжня будівельна машина. Його масивним ковшем можна рити ями в пісочниці або розрівнювати поверхню.

Щоб допомогти дитині зробити Брудер бульдозер унікальним, зверніть увагу на додаткові аксесуари до серії іграшок Bruder, представленої на нашому сайті. Ми говоримо про фігурки людей, вантажно-розвантажувальні пристрої, вагони, контейнери.

Екскаватори та їх особливості

Як і бульдозери, екскаватори Брудер мають масу реалістичних функцій. Вони оснащені платформою, що повертається на 360 градусів , рухомим ковшем, кабіною, що відкривається і великими гумовими колесами з глибоким протектором, гусеницями. По суті, іграшковий Bruder екскаватор відрізняється від справжнього лише невеликими розмірами і відсутністю робочого двигуна.

На стрілі Bruder екскаватор має ручку-важіль, за допомогою якої, можна управляти роботою ковша. Стійке положення іграшкового спецтранспорту забезпечують дві опорні стійки. Їх можна опустити під час роботи з грунтом і підняти при її завершенні.

Німецький екскаватор іграшка стане для вашого чада предметом гордості. Дитина не буде розлучатися з екскаватором іграшкою довгий час.

Загальні переваги іграшок Bruder

Купивши Bruder бульдозер або екскаватор, можете не сумніватися у високій якості товару. Вся іграшкова техніка німецького бренду проходить багатоетапне тестування і відповідає європейським стандартам безпеки. Фірмовий іграшковий екскаватор може прослужити дуже довго і не зламається, навіть якщо дитина буде грати з ним кожен день.

Придбати дитячий екскаватор або бульдозер Bruder варто ще й тому, що дана продукція отримала високий бал від асоціації експертів Spiel Gut, в яку входять хіміки, лікарі та інші кваліфіковані фахівці.

Сортувати за:
20 50 100
фильтр поиск
позвонить