Опис "Причіпна техніка"

У міру дорослішання малюка йому необхідно купувати нові іграшки, здатні його зацікавити. Вашому синові вже виповнилося три роки? Тоді він напевно зрадіє, отримавши в подарунок іграшковий причіп та іншу спецтехніку фірми Bruder.

Цікаві і безпечні іграшки

Батьки насторожено ставляться до масштабних моделей техніки, переживаючи, що ті виготовлені з неякісних і токсичних матеріалів. Але сівалка Bruder і інші товари, що випускаються цією німецькою компанією, можуть похвалитися бездоганною якістю. Вони виробляються з гіпоалергенного пластика, що не містить ніяких шкідливих речовин.

Причіпна техніка, представлена ​​в цьому розділі сайту, сумісна з наступними масштабними моделями спецтранспорту «Брудер»:

  • тракторами;
  • джипами;
  • комбайнами;
  • лісовозами.

Реалістичність і функціональність

Як і самі мініатюрні транспортні засоби, кожен bruder причіп виглядає максимально реалістично. А ще будь-яка німецька іграшка причіп є функціональною. У цих виробах завжди є щось, що відкривається, обертається і приводиться в дію. Наприклад, причіп-самоскид може підніматися і опускатися, дозволяючи висипати на землю завантажений в ньому пісок або грунт.

Сам по собі bruder причіп не є повноцінною іграшкою, а лише доповнює масштабні моделі спецтехніки. Але не переживайте з цього приводу: у нас ви знайдете величезну кількість іграшкових комбайнів, вантажівок і тракторів, які гарантовано сподобаються вашому синові.

Вирішивши причіп bruder купити, не переживайте, що дитина подряпає їм паркет у вашому домі. Масштабні моделі техніки фірми Bruder оснащуються прогумованими колесами, прекрасно підходять для ігор і в приміщенні, і на вулиці.

Демократична вартість і довговічність

Спочатку може здатися, що іграшка сівалка, культиватор або розприскувач продається за завищеною ціною, але це не так. Адже товари фірми Bruder міцні і можуть прослужити багато років. Купивши спецтранспорт даної фірми, можете не сумніватися, що ним будуть грати не тільки ваші діти, а й їхні сини та дочки.

Супутні товари

Іграшка плуг Bruder, комбайни та трактори - це все можна придбати в нашому онлайн магазині. Ми також радимо вам звернути увагу на додаткові аксесуари для ігор:

  • дорожні знаки;
  • запасні колеса для спецтехніки;
  • гаражі;
  • фігурки чоловічків і ін.

З цими виробами малюк зможе придумувати сотні сюжетів для ігор. Іграшка обприскувач Bruder дозволить дитині уявити себе агрономом, причіп з дровами - фахівцем із заготівлі лісу, джип - лихим гонщиком, що не боїться бездоріжжя. Ваш син, граючи з технікою компанії «Брудер», буде розвивати логічне мислення, фантазію, дрібну моторику рук.

Сортувати за:
20 50 100
фильтр поиск
позвонить