Опис "Іграшкові навантажувачі"

Малюки люблять грати в машинки. Їм подобаються зменшені копії спеціалізованої техніки, що виглядають в точності як реальні. Дитяча іграшка навантажувач німецької фірми Bruder не залишить байдужим жодну дитину! Така техніка «працює» як справжня - піднімає і опускає вантаж, може перевозити його на невелику відстань.

Безпека і величезний асортимент.

Кожен навантажувач Bruder, представлений на нашому сайті, виконаний з міцного і якісного пластику, не виділяє шкідливих речовин. Ця продукція сертифікована і не приносить шкоди здоров'ю дітей. В асортименті виробника присутні копії спецтехніки всесвітньо відомих марок:

  • JCB;
  • CAT (Caterpillar);
  • Manitou і ін.

Купивши іграшковий навантажувач для свого сина, ви дуже його порадуєте. Майбутній чоловік зможе влаштовувати з мініатюрним спецтранспортом різні ігри, представляючи себе то звичайним водієм, то керівником будівельної компанії. Малюкові іграшка навантажувач гарантовано не дасть занудьгувати.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете іграшковий навантажувач з декількома змінними ковшами, а також спецтехніку, в комплект якої входить мініатюрний піддон, призначений для підйому вантажів. Використовуючи навантажувач Брудер, можна наочно показати малюкові, як переміщують товар на складах, викликавши у нього бурю захоплення.

Для більш захоплюючої гри будь-який навантажувач Bruder може бути доповнений іншою спеціалізованою технікою. Оскільки німецький навантажувач іграшка, коштує відносно недорого, будь-який батько може дозволити собі придбати кілька таких виробів для свого сина.

Максимальна реалістичність

Примітно, що будь-який дитячий навантажувач Брудер копіює не тільки дизайн, форму і колір реальної техніки, а й дрібні її деталі. Робочі механізми іграшкової техніки можуть не тільки опускатися і підніматися, але і змінювати кут нахилу. Реалізму іграшці погрузчику Bruder додає те, що дитина може відкрити її капот, зафіксувати в певному положенні ківш або прикріпити до техніки причіп, скориставшись фаркопом.

Оскільки всі іграшкові навантажувачі оснащуються прогумованими колесами, ваше чадо зможе грати з нею не тільки на вулиці, але і вдома, не боячись подряпати покриття для підлоги.

Інші важливі переваги

  • Всі іграшки-навантажувачі Bruder можуть похвалитися:
  • довгим терміном служби;
  • бездоганною якістю;
  • надійністю;
  • стильним дизайном.

Фахівці довели, що іграшка навантажувач не просто дарує дітям гарний настрій, а й допомагає розвивати їм фантазію, інженерно-будівельні навички. Грати зі спецтранспортом Брудер можна, починаючи з трирічного віку. Не переживайте: кожен навантажувач Bruder міцний, а значить, ймовірно ненароком відламати від нього якусь деталь і проковтнути її для дитини мінімальна.

Сортувати за:
20 50 100
фильтр поиск
позвонить