Опис "Іграшкові комбайни"

Життя фермера прекрасна. Він цілий день знаходиться на повітрі, займаючись розведенням тварин та збором врожаю. Ваша дитина хоче спробувати себе в цій ролі і організувати міні-ферму? Тоді придбайте для нього іграшковий комбайн німецької фірми Bruder. Недорога іграшка комбайн купити яку можна у нас, подарує вашому чаду гарний настрій на багато днів.

Функціональні особливості іграшок

Всі комбайни брудер, представлені на нашому сайті, виглядають максимально реалістично. Як і справжня техніка, призначена для польових робіт, вони оснащені косарками, фіксуються в двох положеннях. Ще комбайн bruder обладнаний бункером для зерна, в який можна засипати, наприклад, пісок. З бункера «зерно» потрапляє у шнек, а потім - на причіп трактора або вантажівку.

Іграшка комбайн bruder схожа на реальну спецтехніку ще й тому, що двері її кабіни відкриваються, дзеркала заднього виду складаються, а за бічними дверцятами, розміщеними на кузові, знаходиться мотор.

Універсальність

Вирішивши купити іграшковий комбайн «Брудер», ви не пошкодуєте - ця іграшка дуже сподобається малюкові. Граючи зі спецтехнікою, він не тільки зможе весело проводити час, а й розвиватиме фантазію, логіку. Уточнимо, що іграшка комбайн однаково хороша і для вуличних ігор, і для розваг вдома. Масштабні моделі техніки, що випускаються компанією Bruder, оснащуються прогумованими колесами, а значить, не дряпають підлогу.

Додаткові аксесуари для ігор

У нас ви знайдете не тільки іграшки комбайни, а й різні додаткові аксесуари для гри:

  • фігурки людей і тварин;
  • набір фермера з робочим, коровою і загоном;
  • набір для розпилювання дерева та ін.

Вони не дадуть малюкові нудьгувати і дозволять йому відчути себе справжнім фермером, який виконує десятки різних завдань - починаючи від збору врожаю і закінчуючи заготівлею дров на зиму. Надумавши комбайн брудер купити, ви також можете замовити разом з ним іншу іграшкову спецтехніку: фургони, самоскиди, навантажувачі, сміттєвози.

Висока якість і привабливий вигляд

Німецькі дитячі комбайни іграшки відрізняються бездоганною якістю. Їх виготовляють з гіпоалергенного і екологічно чистого пластику, який не виділяє шкідливих речовин. Реалістичний комбайн іграшка купити, який можна в нашому онлайн магазині, прослужить вашій дитині дуже довго. Такий спецтранспорт не зламається, навіть якщо малюк буде активно грати з ним кожен день. Цим продукція фірми Bruder вигідно відрізняється від більшості звичайних іграшок, які виходять з ладу через кілька тижнів після покупки.

Як і інша іграшкова спецтехніка, bruder комбайн призначений для дітей від 3 років. Найбільше bruder комбайни цікавлять хлопчиків, але не дивуйтеся, якщо ваша дочка попросить купити для неї це виріб. Барвистий комбайн іграшка привертає увагу навіть дорослих! Так, спецтехніку «Брудер» купують люди, що колекціонують масштабні моделі транспорту.


Сортувати за:
20 50 100
фильтр поиск
позвонить