Опис "Іграшки джипи"

Немає такого хлопчика, який б не був у захваті, отримавши в подарунок іграшковий джип або позашляховик. Звичайно, машинки бувають різної якості, тому, щоб не прогадати з подарунком, радимо вам звернути увагу на позашляховики Bruder - всесвітньо відомої німецької компанії. Головні їх переваги:

  • висока ступінь деталізації;
  • міцність і довговічність;
  • максимальну схожість з оригіналом;
  • привабливий зовнішній вигляд.

Кожен позашляховик Брудер, представлений на нашому сайті, безпечний у використанні, адже виготовлений з гіпоалергенної і екологічно чистої пластмаси, що не виділяє шкідливих речовин.

Функціональність іграшкового спецтранспорту

Вашого сина іграшка джип Bruder приємно здивує своєю функціональністю. У більшості моделей позашляховиків, представлених в нашому каталозі, відкриваються дверцята, знімаються сидіння. Копіюючи справжні транспортні засоби, фахівці фірми «Брудер» обладнали іграшкові машинки багажниками, що знаходяться на даху. На окрему увагу заслуговує Jeep Wrangler зі знімним верхом, який можна перетворити на своєрідний кабріолет.

Великий вибір продукції

Серед масштабних моделей джипів і позашляховиків «Брудер» ви знайдете такі популярні транспортні засоби, як Land Rover, Wrangler Limited і т.д. Хочете купити для свого малюка джип з коневозка або причепом-платформою? Не проблема - подібні іграшки також є на нашому сайті.

Як ми вже згадували вище, Bruder джип виглядає максимально реалістично. У іграшкової спецтехніки навіть є що капот відкривається та фіксується за допомогою гака, за капотом знаходиться двигун. Ще іграшка позашляховик оснащена амортизаторами і прогумованими колесами, які не дряпають підлогу. Кожна іграшка джип Bruder має фаркоп, призначений для кріплення причепа.

Додаткові аксесуари і техніка

У нашому онлайн магазині ви можете знайти додаткові аксесуари, які допоможуть вашій дитині урізноманітнити гри і зроблять їх більш цікавими:

  • фігурки тварин і людей;
  • знаки дорожніх робіт;
  • запасні колеса;
  • гаражі для транспортних засобів і багато іншого.

Крім позашляховиків, німецька фірма «Брудер» випускає і інші моделі техніки: евакуатори, лісовози, навантажувачі, автокрани, снігоприбиральні машини. На нашому сайті також можна підшукати для дитини іграшковий квадроцикл, комбайн, бульдозер.

Граючи зі спецтехнікою Bruder, ваш син буде розвивати фантазію, логічне мислення, дрібну моторику рук. Мініатюрний транспорт подарує йому гарний настрій і дозволить представити себе бувалим водієм, що підкорює бездоріжжя або мчить по трасі наввипередки з вітром.

Сортувати за:
20 50 100
фильтр поиск
позвонить