Опис "Дитячі вантажівки"

Іграшки німецької фірми «Брудер» користуються популярністю в усьому світі. Особливу увагу малюків привертають мініатюрні копії справжніх фургонів і вантажівок. Німецька іграшка вантажівка виглядає максимально реалістично, відрізняється довгим терміном служби і не має дрібних деталей, які дитина може ненароком проковтнути.

Не варто переживати, що іграшка фургон Bruder принесе шкоду здоров'ю вашому чаду. Пропоновані нами масштабні моделі спецтехніки виготовляються з ABS-пластика, що є гіпоалергенним і не виділяє шкідливих речовин.

Реалістичність спецтехніки

Кожен іграшковий вантажівка Bruder відкриває перед дитиною великий простір для фантазії. Вона може уявити себе фахівцем, що займається зведенням будинків або водієм, що перевозить тварин з одного міста в інший.

Німецькі вантажівки дитячі оснащуються дверцятами, складними дзеркалами заднього виду. Бічні стінки кузова деяких моделей опускаються і піднімаються, що дозволяє дитині уявити, що він займається навантаженням і розвантаженням різних габаритних предметів. Важливо і те, що іграшка вантажівка має прогумовані колеса, а значить, не дряпає підлогу, коли малюк грає в приміщенні.

Універсальність

Кожна вантажівка, представлена на нашому сайті, сумісна з іншою спецтехнікою. Наприклад, масштабну модель можна з'єднати з пристроєм для перевезення кормів або причепом-самоскидом. Щоб Брудер вантажівка не набрид вашому синові через якийсь час, можете купити на нашому сайті додаткові аксесуари для гри:

  • дорожні знаки;
  • фігурки тварин;
  • загони для тварин;
  • гаражі.

Bruder вантажівка є міцною і стійкою, а тому дитина може сміливо катати його по бруду, піску і камінню. Граючи з машинкою, можна складати в її кузов різні предмети, пісок, камінчики. Використовуючи Bruder фургон, можна навіть перевозити з місця на місце інші іграшкові автомобілі. Реалістично виконаний Bruder вантажівка допоможе вашому синові зрозуміти принцип роботи і пристрій спецтехніки.

Інші товари, які заслуговують на вашу увагу

На нашому сайті можна придбати не тільки дитячі вантажівки, але і інші масштабні моделі транспорту:

  • дорожню техніку - бетономішалки, самоскиди;
  • сільськогосподарські машини - трактори, комбайни, лісовози;
  • автомобілі спецслужб - карети швидкої допомоги, снігоприбиральну техніку та ін.

Доступна ціна

Купити дитячий вантажівка може будь-хто - німецька фірма «Брудер» дотримується демократичної цінової політики. Деяким людям вартість іграшкової спецтехніки бренду може здатися трохи завищеною, проте не забувайте, що вона дуже якісна. З вантажівкою або фургоном брудер зможуть грати не тільки ваші діти, а й онуки.

Сортувати за:
20 50 100
фильтр поиск
позвонить