Опис "Дитячі самоскиди"

Самоскид - одна з найулюбленіших дитячих іграшок. Якісний і недорогий самоскид Брудер, який можна купити на нашому сайті, виглядає максимально реалістично і в точності схожий на справжню величезну вантажівку, що використовується будівельниками. Оскільки іграшка самоскид має великий кузов, вона ідеальна для ігор на вулиці, де дитина зможе за допомогою машинки перевозити з місця на місце пісок. Втім, вдома з самоскидом також можна грати, завантажуючи в його кузов кубики та інші дрібні предмети.

Bruder самоскиди вигідно відрізняються від іграшок інших фірм тим, що оснащуються рухомим кузовом, кабіною з дверима, які відкриваються, рухливими дзеркалами заднього виду і прогумованими колесами, які не дряпають підлогу.

Купуючи дитячий самоскид в нашому онлайн магазині, ви можете на додаток до нього замовити модуль зі звуковими і світловими ефектами, а також фігурку чоловічка, якого можна буде помістити в кабіну спецтранспорту в якості водія. Ще ви знайдете у нас іншу спецтехніку, що подобається дітям - мініатюрні копії навантажувачів, евакуаторів, тракторів, грейдерів і т.д.

Користь для малюків

Якісна іграшка самоскид купити яку можна у нас, призначається для дітей старше 3 років. Масштабні моделі техніки німецької компанії «Брудер» дуже міцні і виробляються з екологічно чистого пластику, що не містить шкідливих речовин. Купивши дитячий самоскид Bruder, ви не тільки шалено порадуєте свого сина, але і надасте йому можливість, граючи, розвивати:

  • фантазію;
  • дрібну моторику рук;
  • логіку.

Малюкові іграшка самоскид дозволить перевтілитися в будівельника, що зводить будинок або фахівця з ремонту доріг. Дитині ніколи не набридне іграшковий самоскид, і він буде бавитися з ним як самостійно, так і в компанії друзів.

Низька ціна і довгий термін служби

Кожен самоскид для дітей, запропонований нами, продається за доступною ціною. Важливо і те, що масштабні моделі техніки бренду «Брудер» можуть прослужити багато років, а значить, з ними гратимуть не тільки ваші діти, а й онуки. Найбільше bruder самоскид подобається хлопчикам, але від такого виробу не відмовляться і дорослі люди, що захоплюються колекціонуванням мініатюрних копій спецтранспорту.

Сортувати за:
20 50 100
фильтр поиск
позвонить