Опис "Чоловічки і фігурки Bruder"

Іграшкова спецтехніка німецької фірми «Брудер» популярна у всьому світі. Крім якісних масштабних моделей тракторів, комбайнів, позашляховиків і самоскидів, виробник пропонує покупцям фігурки тварин і людей. Виконано bruder фігурки максимально реалістично і можуть доповнити собою будь-який набір техніки бренду.

Оскільки bruder чоловічки мають рухомі кінцівки, їх можна розміщувати і в стоячому, і в сидячому положенні. Bruder чоловічки в іграх вашого сина можуть грати роль:

  • водіїв спецтранспорту;
  • робочих, що стоять будинок або чинять дорожнє покриття;
  • співробітників ферми і т.д.

В руках чоловічки брудер можуть утримувати різні предмети: тачки, лопати, граблі. Всі ці вироби входять в набори німецького бренду, так що шукати їх окремо вам не буде потрібно.

У нашому онлайн магазині можна придбати не тільки брудер фігурки людей, а й мініатюрні копії тварин: коней, биків. Цим фігурки брудер дозволять дитині відчути себе справжнім фермером, які займаються вирощуванням худоби і возячи його на продаж. До слова, в розділі сайту «Аксесуари та запчастини» ви можете знайти контейнери для перевезення іграшкових тварин.

Простір для фантазії і розвиток логіки

Чоловічки брудер не мають імен, а значить, їх дитина може назвати їх так, як йому заманеться. І це ще не все! Граючи з наборами Bruder B-World, ваш син зможе розвивати:

  • фантазію;
  • логіку;
  • дрібну моторику рук;
  • пам'ять.

Активні рольові ігри з наборами Bruder B-World можливі на відкритому повітрі і в приміщенні. Грати з масштабними моделями техніки і фігурками дитина може і самостійно, і в компанії друзів. Не хвилюйтеся: подібне проведення часу не скоро набридне вашому чаду, а значить, ви купите йому іграшки не дарма.

Міцність і безпеку

У висоту Bruder фігурки досягають приблизно 10 сантиметрів. Вони виробляються з гіпоалергенного і екологічно чистого пластику, не виділяє шкідливих речовин. Незважаючи на гадану крихкість, ці вироби міцні і не ламаються навіть під час активних вуличних ігор.

Сортувати за:
20 50 100
фильтр поиск
позвонить