Опис "Колекційні моделі машин"

Практично будь-який хлопчик може похвалитися численним гаражем іграшкових автомобілів, які у майбутніх чоловіків на особливому рахунку. Але є окрема категорія несправжньою техніки - масштабні моделі, зовнішній вигляд яких максимально наближений до реального, але розмір набагато менший за оригінал. Всі ви хоча б раз бачили колекційні машинки. Ці маленькі копії справжніх автомобілів, виготовлені з особливою педантичністю, дуже цінуються серед колекціонерів, при тому, що випускають їх в обмеженій кількості. Масштабні моделі - мрія колекціонерів будь-якого віку.

Колекційні моделі машин

У колишні часи купити колекційну машинку було досить проблематично і затратно. Подібні покупки могли собі дозволити лише заможні люди. Тому і колекціонування було долею переважно населення з високим рівнем доходу. Решта могли лише мріяти про такі бажані гаражі колекційних машинок. Купити в Україні такі було просто нереально, не витративши на це як мінімум півзарплати.

У сучасному світі колекціонером може стати будь-хто, хто звернувся в наш інтернет-магазин масштабних моделей. Ми надаємо можливість купити колекційні машинки відомих брендів сучасності, а також копії машин минулого століття, і ви можете бути точно впевненим, що купуєте саме оригінальну модель, в якій пропрацьована кожна, навіть сама дрібна деталь.

У нас є моделі різних розмірних категорій - починаючи з великих масштабів 1:16, закінчуючи мініатюрними, з масштабом 1:1400. Кожен бажаючий зможе почати збирати і колекціонувати зменшені копії позашляховиків, пасажирського та вантажного транспорту, спецтехніки, адже колекційні масштабні моделі в Україні можна придбати, не виходячи з дому, відвідавши наш сайт, зробивши вибір моделі, спосіб оплати та доставки.

Масштабні моделі для дітей

Спостерігаючи за своїми дітьми, ви зможете побачити, на які іграшки діти звертають увагу в першу чергу? Звичайно ж, на ті, які максимально схожі на предмети, що оточують нас в повсякденності. Хлопчаків найбільше приваблюють масштабні моделі автомобілів і аксесуари до них, так схожі на справжні. Адже для маленького чоловічка гра - це занурення в незнайомий, але такий привабливий дорослий світ. За допомогою масштабних моделей дитина вчиться різними схемами маніпуляції з реальними предметами. І такі навички напевно стануть в нагоді йому в майбутньому.

Купити масштабні моделі для улюбленого синочка значить внести вклад в його розвиток. Мультяшні варіанти машинок, хоч і розвивають уяву, дрібну моторику, знайомлять з поняттям форми і кольору, але не дають конкретних знань про реальні предмети. Точні моделі машин знайомлять малюка з існуючими в реальному світі:

  • легковими автомобілями у всьому різноманітті марок, моделей, кольорів і конструкцій,
  • вантажними автомобілями, які працюють на будівництві і в гірничо-видобувній промисловості, що перевозять вантажі до торгових точок, працюючі на полях,
  • спецтехнікою (якщо раніше сюди можна було включити лише швидку допомогу і пожежну машину, то тепер на полицях магазину можна бачити масштабні моделі сміттєвозів, бетономішалок, будівельних машин, навантажувачів, контейнеровозів та ін.),
  • тракторами, комбайнами та самоскидами, «за кермом» яких дитина відчуває себе причетним до роботи дорослих, його гра поступово стає більш осмисленою, заснована на реальних сюжетах, так зване тренування дорослим життям.

До цього всього, у нас ви можете купити масштабну модель гелікоптера або літака, а для любителів подорожей можна підібрати маленьку копію величного лайнера або мініатюрний нафтовий танкер. Пластмасова іграшкова модель підійде краще для дитини дошкільного та молодшого шкільного віку. А для дітей старшого віку у нас великий вибір колекційних моделей машин, які найчастіше виготовляються із металу.

Колекціонуємо разом

Пристрасть до колекціонування зазвичай проявляється ще в дитинстві, коли малюк часто просить купити йому нову машинку, не схожу на ті, що стоять в домашньому «гаражі». Дитина стає старше і його увага переключається з великих об'ємних іграшок на мініатюрні масштабні моделі, в яких він дізнається машини своєї мрії.

 

У нашому інтернет-магазині ви можете недорого купити колекційну машинку своїй дитині, а собі підібрати тематичні набори або унікальні моделі автомобілів, що відрізняються високою якістю і опрацюванням деталей. Колекціонувати разом весело і пізнавально. Кожна нова машинка - це нова захоплююча історія і вищий щабель розвитку дитини.

Сортувати за:
20 50 100
фильтр поиск
позвонить