Опис "Фігурки Schleich (Шляйх)"

У житті дитини іграшки - це провідники у дорослий світ. З їх допомогою діти пізнають матеріальний світ і фіксують в пам'яті необхідні образи. Одним з кращих рішень для дитини, це фігурки тварин від німецької торгової марки Schleich. Це точні зменшені копії не тільки домашніх, але і інших звірів. Кожна з них унікальна, адже майстри розфарбовують їх фарбами вручну. Батьки можуть придбати для свого малюка такі фігурки:

  • Коней.
  • Собак.
  • Птахів.
  • Диких тварин.
  • Динозаврів.
  • Морських тварин.
  • Домашніх тварин, які проживають на фермі.
  • Мультиплікаційних і казкових героїв,
  • і багато інших.

Кожна іграшка Шляйх виготовляється з великою акуратністю, а зовнішність і будова будь-якої тварини передаються з максимальною точністю, адже в якості консультантів під час створення кожної фігурки виступають співробітники Берлінського зоопарку.

Серійний випуск

Перші іграшки Шляйх були випущені в 30-роках минулого століття і це була серія пластикових ляльок. Поштовхом до серійного випуску і розширення асортименту послужив величезний попит на продукцію. В даний час бренд має в своїй продуктовій лінійці такі серії іграшок, які можна придбати на нашому сайті:

«Wild life». Ця серія складається з диких тварин, які проживають в джунглях, а також транспортних засобів, на яких можна перевозити звірів. Багато дорослих, не кажучи вже про дітей, ніколи не мали можливості бачити диких тварин. Купуючи фігурки тварин Schleich, які проживають на всіх континентах і на морському дні, батьки разом з дітьми детально можуть вивчити дивовижних представників фауни та морських глибин, а також ознайомитися з середовищем їхнього життя.

 «World Farm». У неї входять зменшені точні копії чоловічків, домашніх тварин, а також звіряток, які проживають на фермі, самі ферми і різні аксесуари, необхідні для їх обслуговування. Використовуючи іграшки з цієї серії, діти ближче познайомляться з кроликами, собаками, котами, вівцями, коровами і іншими домашніми тваринами, дізнаються їх повадки і яку користь вони приносять людям.

«Horse Club». Ця серія містить найбільш популярні фігурки Шляйх, до яких відносяться коні різних порід, наїзники, стайні та інші додаткові аксесуари.

«Dinosaurs». Придбання фігурок з цієї серії дозволить познайомити вашого малюка з таємничим світом різних доісторичних тварин та динозаврів.

 «Bayala». У ній виробник зібрав численних казкових і фантастичних персонажів, які так подобаються дітям - єдинорогів, русалок, ельфів і багато інших.

Серія «Eladrador» познайомить дітей з драконами і мужніми воїнами. Разом з ними дитина зможе перенестися в часи лицарів, які здійснювали подвиги, а витончені обладунки і королівські наряди дозволять створити більш реалістичну картину подій, що відбуваються в стародавні часи.

Також німецький бренд пропонує придбати колекційні фігурки Schleich мультиплікаційних і кіногероїв - Marvell, Smurfs, Comics, ковбоїв, індіанців і інших, які радують дітей у всьому світі вже дуже довгий час. Унікальні іграшки Шляйх подобаються не тільки дітям. Багато дорослих збирають з них цілі колекції, стежать за випускаються новинками.

Особливості продукції

Всі іграшки виконані з екологічно чистих і безпечних для дітей матеріалів із застосуванням сучасних технологій, якість продукції постійно перевіряється. Розфарбовуються вони вручну з дотриманням всіх деталей.

Щоб дитині було цікаво грати в компанії друзів або з батьками, придбайте Шляйх набори, що дозволить познайомитися відразу з декількома представниками тваринного світу, історичними персонажами або казковими героями. У будь-який час можна поповнювати колекцію відсутніми або новими фігурками.

При виготовленні іграшок виробники роблять упор на естетичний зовнішній вигляд і натуральність. Позиціонується вся ігрова продукція як пізнавальна. Саме точність виконання є одним з головних факторів. За допомогою наборів діти можуть створювати свою казку або придумувати інші історії. Після того як дитина підросте, іграшки не потрібно викидати, їх можна залишити як особливу колекцію.

Якщо ваша крихітка цікавиться тваринами, любить читати про них або малювати, вам просто необхідно познайомитися з численним асортиментом приголомшливих пластикових іграшок Schleich. Купити в Україні їх можна в нашому інтернет-магазині Profi-Toys за доступною ціною. Також у нас ви можете ознайомитися не тільки з існуючим величезним асортиментом, а й з новинками бренду, щоб докупити фігурки, яких ще немає у вашої дитини.

Придбання фігурок Шляйх сприяє повноцінному розвитку дітей, яке буде відбуватися в ігровій формі. Вони зможуть вивчити звуки, які видають різноманітні представники тваринного світу, ознайомитися з середовищем, де вони мешкають, звичками і іншими цікавими моментами.

Сортувати за:
20 50 100
фильтр поиск
позвонить