Опис "Іграшки Sylvanian Families"

Добрий і світлий ігровий світ Sylvanian Families допоможе дізнатися вашій дитині про справжні життєві цінності, які наповнені простотою, добром і теплими відносинами звичайної сім'ї. Що ж це за іграшки, які стали популярні в усьому світі, і чому їх так люблять мами і малюки? Нижче ви дізнаєтеся про цей дивовижний світ, а також чому важливо купити «Сільванія Фемілі» якомога раніше.

Трохи з історії «Лісової сімейки»

Саме так перекладається назва цього набору, виробництво якого стартувало в 1985 році. Концепція колекційних наборів планувала створення фігурок тварин схожих на людей, які жили в будинках, схожих на людські, і все це було оточене наївно-безтурботним стилем Великобританії 50-70-х років. Головні герої - традиційна сім'я - мама, тато, кілька малюків, навіть бабусі й дідусі. Для виготовлення макетів житла спочатку використовувалося виключно дерево, а самі фігурки робилися з порцеляни. Пізніше його замінили пластиком.

Сьогодні «Сільваніан Феміліс» - це величезна кількість кумедних звіряток, які ходять на задніх лапках одягаються в людський одяг, користуються звичайним посудом і меблями. Вони живуть в селі, де ніколи не відбувається нічого поганого, всі жителі люблять один одного і вміють радіти простим речам. Така концепція, виявляється, дуже корисна для дітей.

Чому малюкам і дорослим дітям корисно грати в іграшки «Сільванія Фемілі»?

Мабуть, розробники і самі не очікували, що призначені для колекціонування сімейки котів, бурундуків, кенгуру і інших милих звірят, стануть настільки популярними по всьому світу. Але саме завдяки простій концепції, позбавленої агресії в будь-якому прояві, ці іграшки і стали фаворитами. Крім цього, вони дуже корисні для малюків і дітей старшого віку:

 • З ними набагато легше і цікавіше запам'ятовувати назви і призначення всіх основних елементів побуту;
 • Такі набори дозволяю відігравати побутові ситуації, формуючи у дитини досвід поведінки в повсякденному житті;
 • Ідея будиночків і іграшок «Сільванія Фемілі» базується на повній відсутності насильства, що допомагає формувати позитивне, миролюбна світогляд;
 • Для дітей старшого віку - це цінний інструмент розвитку емоційного і соціального інтелекту. Вони можуть самі розігрувати і моделювати побутові ситуації, в тому числі конфліктні, і шукати з них мирний вихід. Це допоможе їм краще аналізувати свою та чужу поведінку, розуміти реакцію на ті чи інші вчинки;
 • Естетика наборів і звіряток сприяє дистанціювання від культів самомилування і гіперспоживання. У них спрощений побут, в якому на першому місці добрі, справедливі відносини і звичні моральні цінності, традиційна сім'я і т.д.

Саме тому батьки, які стурбовані впливом надмірно агресивного медіа-простору і соціуму на своїх дітей, прагнуть придбати такі набори.

Яке популярне заняття породили лісові сімейки?

Сьогодні на відеохостингу можна знайти величезну кількість анімованих роликів, постановок про життя милих малюків. Діти з допомогою батьків, а також самостійно розігрують і озвучують цілі серіали, за участю іграшок і дитячих наборів Sylvanian Families. Деякі серіали налічують десятки сюжетів, в яких з звірятками відбуваються цікаві випадки.

Цей тренд - не новий, він спостерігається і серед інших серій іграшок, але саме тут простежується цей особливий дух теплих сімейних і добросусідських відносин. Такі відео корисні і тим, хто їх дивиться, і для творців дивовижних історій «Sylvanian Families». Такий набір можна купити по інтернету, замовивши доставку в будь-яку точку України.

Хто сьогодні входить у величезну лісову сім'ю?

Кожен день по всьому світу продаються сотні наборів та окремих елементів цього світу. Умовно всі можна поділити на такі категорії:

 • Самі звірята. Вони можуть належати до категорії домашніх вихованців, диких і навіть екзотичних тварин;
 • Будиночки - це масштабовані копії звичайних людських будинків, в яких максимально дотримана функціональність всіх ключових компонентів. Є навіть моделі, в яких можна включати і вимикати світло;
 • Набори меблів і окремі компоненти. Дозволять створювати власні дизайни інтер'єру, наповнюючи його власними компонентами;
 • Об'єкти інфраструктури - магазини, пекарні, школи, театри тощо;
 • Предмети побуту, транспорт, побутова техніка;
 • Одяг та аксесуари, а також багато іншого.

Все це можна замовити з доставкою додому або до найближчого відділення транспортної компанії і отримати можливість доторкнутися до чудового доброго світу Sylvanian Families.

Чи варто остерігатися підробок?

Як і будь-який інший популярний товар, цю лінійку теж можуть підробляти. Тому варто здійснювати покупки тільки в перевірених точках продажу з хорошою репутацією. Наш інтернет-магазин Сільванія Фемілі пропонує тільки безпечну сертифіковану продукцію цього бренду. Тут вам продадуть якісний оригінальний товар, який буде відповідати всім вашим очікуванням.

Для оформлення замовлення досить вибрати вподобану модель або набір на нашому сайті і визначитися зі способом доставки і оплати. Кожен набір або компонент Sylvanian Families - це маленький шматочок доброго світу, який допоможе вашому малюкові розвиватися, а вам трохи зануритися в теплу атмосферу доброго світу, який так не схожий на сучасний.


Сортувати за:
20 50 100
фильтр поиск телефон вверх