Опис "Радіокеровані моделі"

Всі ми родом з дитинства, а це значить, що гра завжди залишається важливою частиною нашого життя. З віком змінюються лише іграшки і способи маніпуляцій з ними. Якщо для дошкільника або молодшого школяра найбажанішим подарунком будуть іграшки на радіокеруванні, то душі підлітка або юнака виявляться ближче радіокеровані моделі, які є зменшеною копією реальних автомобілів, літаків або представлені серією мультикоптерів.

З історії радіокерованих моделей

Історія моделей на радіоуправлінні бере свій початок в далеких 40-х роках минулого століття. Першими з'явилися машинки з калильними двигунами і бензиновими моторами. Це були невеликі модельки, що бігають по колу (кордові) або спеціально побудованій гоночній трасі (слотові), а управління ними потребувало запуск робочого механізму.

Але, одного разу зародившись, ідея не згасла, і як наслідок, в середині 50-х голів ХХ століття стали з'являтися справжні радіокеровані іграшки для дорослих. Правда, просунулися моделісти ще недалеко. Машинками можна було керувати за принципом «включити / вимкнути» і задати напрямок руху.

Про можливість управляти поворотом коліс і оборотами двигуна стало відомо опісля ще одне десятиліття. Тепер створення іграшкових RC моделей стало справою не тільки моделістів-любителів. Великі компанії стали замислюватися про комерційну цінність таких розробок, які приваблювали і дорослих, і дітей.

З середини 60-х років за кордоном почалося серійне виробництво радіокерованих іграшок з метою їх подальшого продажу. Радянські діти могли лише мріяти про такі подарунки. Але через якийсь час такі іграшки стали більш доступними. Сьогодні купити радіокеровану модель не складає труднощів, в магазинах величезний вибір такої техніки з різними цінами. Так що щасливих людей в світі помітно додалося.

Сучасні іграшки на радіокеруванні

Якщо радянська дітвора задовольнялася іграшками на пульті управління у вигляді моделей вертольотів, літаків і машин, то в наш час асортимент подібної продукції помітно розширився. Сьогодні моделі на радіокеруванні можуть виглядати по-різному, і це не обов'язково буде стандартний легковий автомобіль або вертоліт, якими малюків вже і не здивуєш.

Наш магазин радіокерованих моделей дає можливість вибрати іграшки на дистанційному управлінні на будь-який вік і смак:

  • р/к моделі легкових автомобілів різних марок і кольорів,
  • позашляховики на радіоуправлінні,
  • машинки-перевертушки які викликають захват у дітвори,
  • роботи-трансформери на р/к,
  • радіокеровані модельки човнів і катерів,
  • жваві вертольоти з пультом управління і всілякими наворотами,
  • спецтехніка представлена тракторами, вантажівками і будівельною технікою,
  • мультикоптер - забава для людей будь-якого віку.

Сучасні радіокеровані моделі - це вироби зі стильним дизайном, які ввібрали в себе досвід моделістів і досягнення сучасної науки і техніки. Наш сайт допоможе вам підібрати саме той подарунок, від якого просто неможливо відмовитися, забути про нього через непотрібність або через відсутність інтересу.

Як уникнути підробок і фальсифікацій

При великому асортименті радіомоделей не варто дивуватися великим розходженням в ціні на різні товарні позиції. Іграшки на пульті управління для дітей можуть бути як бюджетними, так і дорогими. Все залежить від розміру моделі, виробника, зовнішнього вигляду. Чим реалістичніше виглядає іграшка, тим вище може виявитися її ціна.

До бюджетних іграшок ми зазвичай не пред'являємо захмарних вимог. Але купивши модель на радіокеруванні відомого бренду, ми розраховуємо на довгу експлуатацію і отримання від іграшки з пультом максимум позитивних вражень. А це можливо лише в тому випадку, якщо товар оригінальний, а не підробка сумнівної якості.

Ми пропонуємо купити іграшки на радіокеруванні від перевірених виробників з гарантією того, що товар не є фальсифікатом. Це означає, що ви і члени вашої родини зможуть довго насолоджуватися високою якістю товару, придумуючи кожен день нові захоплюючі сценарії ігор. А ми із задоволенням допоможемо вам визначитися з вибором.

Сортувати за:
20 50 100
фильтр поиск
позвонить