Опис "Констуктори Playmobil"

Конструктори Playmobil виробляє компанія Brandstätter GmbH & Co. зі штаб-квартирою в м.Цірндорф (Німеччина), яка є власником бренду і найбільшим виробником дитячих іграшок в Німеччині.

У центрі концепції ігрових наборів Плеймобіл знаходяться фігурки різних рольових персонажів, розмір яких становить 7.5 см. З 1974 року було вироблено близько 2.5 мільярдів фігурок в більш ніж 30-ти різних тематичних наборах. Сьогодні конструктор Playmobil купити можна і в Україні і ще в більш ніж 65 країнах по всьому світу. Ця інноваційна компанія виробляє безпечні іграшки найвищої якості з відміткою «зроблено в Європі».

Батьки люблять іграшки Плеймобіл, тому-що вони розвивають в дитині уяву, логіку і мислення, надихають на творчість. Граючи, малюк може побудувати навколо себе мініатюрний світ, в якому він буде головним керуючим.

Фірмовий інтернет-магазин Профі-Тойс пропонує Playmobil в самому широкому асортименті.

Серед великої різноманітності сюжетів, конструктори Плеймобіл включають в себе:

  • ігрові набори з фермою або зоопарком,
  • світ лицарів і піратів
  • іграшки з тематикою муніципальних служб, поліції і пожежників
  • ігрові набори з принцесами і феями
  • сцени з іграшками про сімейне дозвілля і неймовірні пригоди в Африці
  • багато-багато інших наборів.

Ці чудові іграшки з високою якістю виготовлення, з яскравими натуральними кольорами і продуманими деталями зроблять Вас постійними шанувальниками бренду Playmobil, іграшки якого Ви зможете купити на нашому сайті з доставкою в Київ та інші міста України.

Ласкаво просимо і приємного інтернет-серфінгу.

Сортувати за:
20 50 100
фильтр поиск
позвонить